23 Aralık 2011 Cuma

S. Pellegrino, Bulgari ile parlıyor


Biri 1200'lü yıllarda diğeri ise 1800'lü yıllarda adını oluşturdu. İtalya'nın S. Pellegrino kentinde kurulan bir yerel işletme olarak uzun yıllar üretim yapan S. Pallegrino, ihtişamlı mücevherleriyle her dönemin markası olan Bulgari bu şişede buluştu.İtalyan yaşam stilini mükemmel bir şekilde yansıtan ve kendini suların şampanyası olarak gören S. Pellegrino, eşsiz mücevher markası Bulgari ile çok özel bir işbirliği yaptı. İkonik cam şişe, altın etiket, bunu süsleyen gözalıcı mücevher koleksiyonu…
Kültür mirası, prestij, kalite, ihtişam ve zamansızlık gibi ortak değerlere sahip olan Bulgari ve S. Pellegrino’nun bir araya gelerek İtalyan hayat tarzına yeni bir yorum kattıkları özel üretim şişe, iki markanın mükemmellik tutkusunu da yansıtıyor. Dünyanın en seçkin masalarında İtalyan yaşam tarzının elçisi olan S. Pellegrino’nun ikonik yeşil şişesi, İtalya’nın en renkli mücevher markası Bulgari tarafından özenle tasarlandı. “S. Pellegrino Bulgari ile parıldıyor” projesi İtalyan görkemine bir övgü, renkli ve zarif İtalyan ruhunun kutlaması olarak ortaya çıktı.
Limitli sayıda üretilen şişelere, geçici bir süre için Türkiye’nin en seçkin restoranlarında ve özel sunumuyla sadece Harvey Nichols Mağazaları’nda ulaşmak mümkün. Ayrıca İKSV'nin üst katında bulunan X Restaurant, bu projeye özel olarak bir de menü hazırladı.