18 Aralık 2012 Salı

Şans Turnanız Yanınızda Olsun


Artık her şeyde farklı olanı tercih ediyoruz. 1970'li ve 80’li yıllarda mesela ev dekorasyonunda renkler ve mobilyalar hemen hemen aynıydı. Bugün annelerimizin vitrinindeki kristal bir tepsiyi mutlaka bir arkadaşınızın annesinin evinde de görebilirsiniz. Çünkü o zaman moda neyse tıpatıp uyulur, uygulanırdı. ‘Tasarım’ kelimesi hayatımıza girdiğinden bu yana ise sadece dekorasyonda değil başta giyim kuşamda olmak üzere kullandığımız her türlü eşyaya kadar bize özel olanları seçmeye başladık.
Durum böyle olunca, bu yöndeki girişimcilerin de sayısı her geçen gün artıyor. Moda sektörü, dev moda evlerinin yanı sıra yaratıcılıkta sınır tanımayan isimlerle de besleniyor. Takı tasarımı, bu sektörün önemli kollarından... Ülkemizde de bu konuda marka olan isimler arasında yerini alan Nehir Ekmekçiler, oluşturduğu felsefe çerçevesinde koleksiyonlar hazırlıyor. O, markasına ise Kamalaya adını vermiş.
KamalayaDesign, yılın bu son günlerinde 2013’ün şans ve bereket getirmesi için Şans Turnası adını verdiği kolyeyi koleksiyonuna kattı. Çünkü turna, yüzyıllardır farklı kültürlerde şansın, sadakatin, uzun yaşamın ve mutluluğun sembolü olarak kabul ediliyor. Şans Turnası, yeni bir çağı da karşılamaya hazırlanırken yeni başlangıçlarımıza eşlik edeceğe benziyor. Şık bir gece elbisesini veya sade bir akşamüzeri kıyafetinizi tamamlayan Şans Turnası, 8 ayar altından yapılmış ve bir de pırlanta kullanılmış.
Şans Turnası’nın Fiyatı:490 TL

Hiç yorum yok: