19 Eylül 2016 Pazartesi

Kenzo x H&M Kampanyasına, Jean-Paul Goude imzasıModa dünyasının ünlü tasarımcıları ile iş birlikleri yapan H&M, bu kez marka için Kenzo ile bir araya geliyor. Kenzo x H&M’in kampanyasının filmini ise ikonik fotoğrafçı Jean-Paul Goude çekti.

Kampanya filminde bir birbirinden özgün 7 isim rol alıyor: Iman, Rosario Dawson, Chance The Rapper, Ryuichi Sakamoto, Chloe Sevigny, Suboi ve Xiuhtezcatl Martinez. Kampanya 17 Ekim’de yayınlanmaya başlayacak, koleksiyon ise 3 Kasım’da 250 seçili H&M mağazasında olacak.

Jean-Paul Goude son 50 yıldır moda dünyasına damga vuran en çarpıcı işlerden bazılarının arkasındaki isim olarak tanınıyor. Goude, Kenzo x H&M için de her zamanki özgün stilini  kullanarak, basılı ve billboadlarda yer alacak bir kampanya hazırladı.“İdollerimizle çalışmak harika. Ve Jean-Paul Gaude gerçek bir moda idolü. Kenzo x H&M için yaptığı çekimler inanılmaz. Koleksiyonun özgür ruhunu,  pozitifliğini ve karakterini tam yansıtan kareler çekti’’ diyor Kenzo Kreatif Direktörleri Carol Lim ve Humberto Leon.


“H&M’le, Carol ve Humberto ile birlikte Kenzo x H&M kampanyasında çalışmak gerçekten maceraydı. Koleksiyona kattıkları duruşu, gençliklerini, enerjilerini, eğlenceyi ve stili çok sevdim’’ diyor Jean-Paul Goude.
Hiç yorum yok: